Firma

Malowanie aluminium to nasza PRACA, nasza PASJA, nasze HOBBY i ponad 23 lata doświadczenia.


Jesteśmy firmą rodziną, która działa na rynku od 1994r. Firma została założona przez głowę rodziny Zbigniewa Kaczmarka, który zdobytą wcześniej wiedzę i doświadczenie przeniósł na grunt biznesowy, spełniając jednocześnie jedno ze swoich zawodowych marzeń.

Szybko okazało się, że Tata potrafi zarażać innych pasją i marzeniami a jego determinacja w dążeniu do stworzenia wyjątkowej firmy, udzieliła się pozostałym członkom rodziny, którzy do chwili obecnej pomagają w prowadzeniu firmy. Z czasem zaczęliśmy rozwijać nasze usługi, podnosić ich jakość oraz odpowiadać na coraz to nowsze oczekiwania naszych stałych i potencjalnych klientów.

W międzyczasie szukaliśmy nowych możliwości rozwoju i systematycznie pogłębialiśmy naszą wiedzę i umiejętności w dziedzinie nowych technologii związanych z malowaniem proszkowym. Obserwowaliśmy najlepszych graczy w naszej branży i szukaliśmy nowych inspiracji zarówno na rynku polskim jak i poza jego granicami. Działania te zaowocowały nawiązaniem kontaktów we Włoszech, wybudowaniem nowej hali oraz uruchomieniem pod koniec 2014 roku nowoczesnej linii technologicznej uzyskując pro-ekologiczne powłoki DREWNOPODOBNE na elementach aluminiowych oraz stalowych. Jesteśmy jedną z niewielu firm w Polsce świadczące tego rodzaju usługi.

Uczestniczyliśmy w realizacji wielu dużych projektów architektoniczno – budowlanych a malowane przez nas elementy zostały wykorzystane np. w tworzeniu elewacji budynków przemysłowych, domów, fasadach zewnętrznych, roletach, ogrodzeniach, barierkach autostradowych i wiele innych.

Ponieważ firma rodzinna to coś więcej niż TYLKO biznes, dlatego też chcemy dzielić się z innymi, naszą pasją i przekuwać ją w nowoczesne projekty na miarę możliwości małych i dużych klientów.

Dlatego też zapraszamy WSZYSTKIE osoby, firmy i instytucje do współpracy!